Kajak polietylenowy VISTA

Kajak dwuosobowy o obszernym kokpicie, niesamowitej pakowności, idealny na dłuższe spływy i świetny na krótkie wypady. Niska waga, niezatapialność oraz dobra zwrotność sprawiają, że jest to połączenie bardzo dobrego sprzętu. Dobrze zachowuje się również podczas pływania w pojedynkę, nie sprawia kłopotów  w prowadzeniu. Posiada wygodne, obite gąbką i składane siedziska, specjalne uchwyty pomagające w przenoszeniu kajaka.

Waga około 33 kg. Wyporność 500L, ładowność 290 KG.

Kajak Polietylenowy PROTOUR 270

Aquarius PROTOUR 470 to dwuosobowy kajak wykonany z polietylenu co gwarantuje dużą wytrzymałość. Świetnie sprawuje się podczas jednodniowych jak i wielodniowych wypraw. Posiada 90 litrowy luk hermetyczny, który sprawia, że państwa bagaże będą zawsze bezpieczne i suche.  Posiada składane wygodne fotele oraz miejsce dla dziecka. Niska waga, stabilność, doskonała zwrotność i niezatapialność sprawiają, że jest to połączenie bardzo dobrego sprzętu.  Świetnie sprawdza się również na jeziorach.

Waga: około 37 kg, Ładowność 300 kg.

Kajak polietylenowy  – TERCET

Nowość!! Kajak 3-osobowy z trzema oddzielnymi kokpitami.  Kajak dla trzech dorosłych osób.  Posiada wygodne wyścielone neoprenem siedzenia, regulowane podnóżki, urządzenie sterowe, dwa wodoszczelne luki bagażowe, uchwyty pomagające w przenoszeniu kajaka.  Ster zamontowany na rufie, bardzo ułatwia manewrowanie kajakiem na rzekach i jeziorach. Wygodny i bezpieczny.

Bezpieczny kajak Tercet