Wypożyczalnia kajaków Augustów

Oferujemy usługę wynajmu kajaków w Augustowie. Jeżeli chcesz popływać po okolicznych jeziorach i szukasz miejsca, gdzie możesz w wynając kajak w Augustowie to nasza oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie. Zobacz jakim sprzętem dysponujemy:

Kajak polietylenowy VISTA

Kajak dwuosobowy o obszernym kokpicie, niesamowitej pakowności, idealny na dłuższe spływy i świetny na krótkie wypady. Niska waga, niezatapialność oraz dobra zwrotność sprawiają, że jest to połączenie bardzo dobrego sprzętu. Dobrze zachowuje się również podczas pływania w pojedynkę, nie sprawia kłopotów  w prowadzeniu. Posiada wygodne, obite gąbką i składane siedziska, specjalne uchwyty pomagające w przenoszeniu kajaka.

Waga około 33 kg. Wyporność 500L, ładowność 290 KG.

Cena wypożyczenia – 50 zł/dzień

Kajak Polietylenowy PROTOUR 270

Aquarius PROTOUR 470 to dwuosobowy kajak wykonany z polietylenu co gwarantuje dużą wytrzymałość. Świetnie sprawuje się podczas jednodniowych jak i wielodniowych wypraw. Posiada 90 litrowy luk hermetyczny, który sprawia, że państwa bagaże będą zawsze bezpieczne i suche.  Posiada składane wygodne fotele oraz miejsce dla dziecka. Niska waga, stabilność, doskonała zwrotność i niezatapialność sprawiają, że jest to połączenie bardzo dobrego sprzętu.  Świetnie sprawdza się również na jeziorach.

Waga: około 37 kg, Ładowność 300 kg.

Cena wypożyczenia – 50 zł/dzień

Kajak polietylenowy  – TERCET

Nowość!! Kajak 3-osobowy z trzema oddzielnymi kokpitami.  Kajak dla trzech dorosłych osób.  Posiada wygodne wyścielone neoprenem siedzenia, regulowane podnóżki, urządzenie sterowe, dwa wodoszczelne luki bagażowe, uchwyty pomagające w przenoszeniu kajaka.  Ster zamontowany na rufie, bardzo ułatwia manewrowanie kajakiem na rzekach i jeziorach. Wygodny i bezpieczny.

Cena wypożyczenia – 50 zł/dzień

Kajak polietylenowy – Aquarius Traper

Nowość !!  Kajak 1-osobowy Aquarius Traper.  Posiada wygodne, wyścielone gąbką siedzenie z regulowanym oparciem, mapnik, szczelny luk bagażowy z gumową pokrywą. Idealny na dalekie podróże, jak i krótkie, jednodniowe spływy. Bardzo zwrotny, szybki i bezpieczny.  Możliwość zamontowania fartucha.

Cena wypożyczenia 35zł/dzień

Fartuch Kajakowy PRO

Fartuch kajakowy ze wzmocnionego nylonu. Fartuch posiada regulowane szelki, dużą kieszeń z siatki zamykaną na zamek błyskawiczny. Komin i obwód fartucha (wszyta guma) jest regulowany, dzięki czemu fartuch jest uniwersalny.  Na przodzie fartucha znajduje się gumowa rączka, która ułatwia chwyt i natychmiastowe zerwanie fartucha z kokpitu w razie wywrotki.  Fartuch posiada odblaskowe wstawki, dzięki czemu kajakarz dla innych jest bardziej widoczny w czasie gorszej pogody.

Wypożyczenie fartucha – 5zł/szt./dzień

Beczka wodoszczelna 3,5 i 6 litrów

Praktyczny pojemnik wodoszczelny na rzeczy, które muszą być suche i odporne na uderzenia.

Pojemność – 3,5 litra i 6 litrów.

Średnica otworu – 13,5 cm/13,5 cm

Wysokość – 17 cm/27 cm

Średnica podstawy – 19 cm/19 cm

Cena wypożyczenia – 5zł/dzień