Spływy Kajakowe Augustów

Zapraszamy na aktywny wypoczynek podczas spływów kajakowych organizowanych przez naszą firmę. Jesteśmy bardzo doświadczonym zespołem pasjonatów którzy zorganizują dla Ciebie spływy kajakowe w Augustowie, na najpiękniejszych rzekach Sulwaszczyzny. Spływy kajakowe z nami to gwarancja bezpieczeństwa, kompleksowej obsługi od A do Z, pomocy w doborze trasy i skorzystania z naszych doświadczeń. Jesteśmy firmą rodzimą która organizuje spływy kajakowe w Augustowie od wielu lat. Jeżeli chcesz poznać także najpiękniejsze rzeki naszych sąsiadów, możemy zorganizować dla Ciebie spływy na Białorusi.

Oferta Spływów

Szeroka oferta spływów kajakowych w Augustowie

Jesteśmy firmą która od wielu lat zajmuje się organizacją spływów kajakowych w Augusowie na najpopularniejszych i najpiękniejszych rzekach Suwalszczyzny. Spędzając czas w Augustowie warto skorzystać z oferty organizacji spływów kajakowych naszej firmy. Rzeki Suwalszczyzny słyną ze swej urody i piękna które możesz podziwiać bezpośrednio z wody. Spływ kajakowy to idealna okazja żeby obcować z przyrodą twarzą w twarz. Cicha i spokojna a przede wszystkim malownicza okolica rzek Suwalszczyzny sprzyja relaksowi i odpoczynkowi na łonie natury. Nasza firma specjalizuje się w organizacji jedno a także wielodniowych spływów. Jeżeli chcesz spędzić niezapomnianą przygodę w kajaku na wodach najpiękniejszych polskich rzek to zapoznaj się z naszą ofertą spływów kajakowych w Augustowie. W naszej firmie możesz także wypożyczyć kajaki albo pojechać na spływ na Litwie i Łotwie.

Idealnym wyborem na spędzenie dnia w okolicach Augustowa, pod warunkiem, że lubisz aktywność na powietrzu, będzie skorzystanie z oferty spływów jednodniowych w Augustowie. Nasza firma ma bogate doświadczenie w tym zakresie i może zaoferować Państwu cały wachlarz możliwości skorzystania ze spływów jednodniowych w Augustowie. Sprawdźcie naszą ofertę !

Jak zorganizować spływ kajakowy w Augustowie?

Wiosna, lato, jesień a nawet zima. Niezależnie od okresu w którym przebywasz na pieknej ziemii Augustowskiej możemy dla Ciebie zorganizować spływ kajakowy w Augustowie według wybranego scenariusza. Zdecydowanie najpopularniejszym rodzajem spływu, który organizujemy dla turystów przebywających w Augustowie i okolicach jest spływ jednodniowy. Zazwyczaj największą popularnością cieszą się spływy łagodnymi rzekami trwające kilka godzin. Dla ambitniejszych turystów, doradzamy wybranie dłuższej wersji spływu. Pamiętaj, że wybierając się na spływ zorganizujemy dla Ciebie kompleksową obsługę, w którą wchodzi transport na miejsce spływu razem z kajakami, wypożyczenie kajaków i doradztwo. Warto więc wybrać się z nami na spływ kajakowy w Augustowie.